Objednávky, které přijmeme a jsou uhrazeny do 11,00 hodin expedujeme ještě v ten samý den. Vyčkejte prosím na informace od přepravní společnosti. V týdnu od 1/11 do 7/11 nebude možnost vyzvednutí zboží na pobočkách. Děkujeme za pochopení. Pokud jste zvolili osobní vyzvednutí na některé z našich poboček - vyčkejte na informační e-mail.

Vzdělávací kurz a cyklus 4 degustací v jednom Tour de France

Kód: B35/012026
4 800 Kč / ks 3 966,94 Kč bez DPH
Skladem (12 ks)
Možnosti doručení

Po čtyři středeční večery, od 14.1. do 4.2.2026, šlápneme vždy do pedálů a vyrazíme za rozmanitostí terroirů.

U způsoby dopravy zvolte možnost "Vstupenka na degustaci".

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vzdělávací kurz a cyklus degustací v jednom.

Po čtyři středeční večery, od 14.1. do 4.2.2026, šlápneme vždy do pedálů a vyrazíme za rozmanitostí terroirů, rozšířením vinohradních obzorů a radostí z velké vinařské tradice, jíž se Francie pyšní.

Do tajů výroby vína i umění degustace nás zasvětí zasloužilý vinárník Filip, společně s poloburgundským vínaznalcem Jakubem.

S jejich komentářem ochutnáme každý večer min. 6 vín z daných končin, obohacených vždy o tamní gastronomickou specialitu. 

Na závěr si odneseme, jakožto absolventi, certifikát o nabytých znalostech, vinařskou mapu Francie a slevu na konzumaci ve vybraných pobočkách Na břehu Rhôny, ve výši 10%.

Tak allez, allez, allez! 

Vždy ve středu, v 19 hod. v Bistru 35, Francouzský institut, ul. Štěpánská 35, Praha 1. 

Cena za Tour je 4800 Kč. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola