Na břehu Rhôny – vinný bar Dejvice

Hned vedle našeho bistra s teplou kuchyní provozujeme, po celý den, další vinný bar Na břehu Rhôny. Je menší než naše ostatní pobočky, ale o to útulnější. Vlastně je nejmenší ze všech „Břehů“ které zatím provozujeme, ale najdete zde vše na co jste zvyklí z našich ostatních vináren na Výtoni,  ve Francouzské, na Komunardech, v Plzni a v Olomouci. Tedy pestrý výběr vín k samostáčení z Bag-in-boxů po skleničce i s sebou a bohatou nabídku vín v lahvích, která také rozléváme po sklence. Samozřejmě nechybí pestrý výběr pochutin a delikates nejen k vínu. Speciality a delikatesy pochází zejména z Francie, ale i z jiných koutů světa.

Pokud chcete jen na víno a něco chutného a malého k němu, doporučujeme vybrat místo právě zde.

Aktuální provozní doba

pondělí – sobota: 16:00 – 22:00
sobota a neděle: zavřeno

 

 

V sobotu a v neděli je možné zamluvit prostor pro soukromou akci!

Telefon: +420 733 786 080

Degustační klubovna

Prostor je ideální pro uspořádání privátních degustací, oslav a dalších akcí. Nabízí posezení o kapacitě cca 20 míst. Hosté mohou využít samoobsluhu s víny z Bag-in-boxů. lze předem vybrat i z mnoha druhů lahvových vín z naší nabídky. K vínům lze ochutnávat a přikusovat různé delikatesy teplé i studené kuchyně formou rautu.

Pořádáme tu také gurmánské večery, degustace, tématické ochutnávky a prezentace vinařství.

Letní zahrádka

Od začátku května  je hostům před prostorem Obchodu s degustační klubovnou k dispozici letní zahrádka s 18 místy k sezení.

Provozní: Barbora Minaříková

E-mail: bubenec@nabrehurhony.cz
Adresa: Puškinovo nám. 633/13, 160 00 Praha 6-Bubeneč