Novinky od Rhônské vinné stěny

 

Novinky od Rhônské vinné stěny

 

Už nějakou dobu jsme uvažovali, že bychom mohli přijít s něčím novým k naší Rhônské stěně s víny k samostáčení. S něčím, co by naše zákazníky bavilo a celý koncept zpestřilo. Napadlo nás vinné „Tour de France“.

 

Možná jste si již všimli, že takzvané BIB konto, na které si hosté píší čárky za každé vypité deci vína, mají nový „kabát“. V jejich spodní části jsou uvedena čtyři Tour. O co jde? Jedná se o degustační okruhy vín. Bílého, růžového, červeného a grand – což je průřez všemi víny. A vy máte možnost si toto tour vypít :)

 

Smyslem Tour je trochu sofistikovanější pití vína zábavnou formou tak, aby bylo možné zamyslet se nad nimi. Každé Tour završí sklenka lahvového vína. Ta je tím nejlepším na závěr v rámci každého Tour a má otevřít dveře od stáčených vín k lahvovým.

 

Jednotlivé Tour průběžně měníme a to, které víno do aktuální Tour právě patří je vždy označeno značkou u karty vína na dveřích lednice. A tady je dobré zmínit novou podobu našich BIB karet. Naším přáním bylo, aby byly přehlednější a opět nabídly něco nového. Jejich součástí je nově i škála suché vs. sladké a tzv. ID vína, což je dojem z vína vystižený několika výrazy.

 

A čárky na konto můžete zapisovat originální tužkou Na břehu Rhony :)

 

Ochutnávejte, užívejte a poznávejte!

 

 

 

Please reload

Nejnovější příspěvky
Please reload

Sleduj naše profily
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
Archív
Please reload

Tagy