Dovoz vína po Praze zdarma

 

Rhônský kurýr - dovoz vína po Praze zdarma

 

Rhônský kurýr doveze Vaše oblíbená vína až k Vám domů po celé Praze zdarma. Jedninou podmínkou je objednávka alespoň za tisícovku, ale protože zásoba skvělého vína se vždy hodí, neměla by to být velká překážka. Navíc díky nově zavedné platbě on-line můžete víno poslat někomu i jako dárek.

 

Už před dvěma týdny jsme rozjeli službu Rhônský kurýr. Po zavedení Rhônských výdejních okének, kam si zákazníci mohou přijít pro víno, pochutiny a v bistru na Puškiňáku také pro teplá jídla, jsme hledali další způsoby, jak našim zákazníkům zajistit oblíbená vína. Sami jsme se tedy ujali rozvozu našich vín. Náš dosavadní e-shop jsme "přetavili" na nabídku rozvozu vín po Praze zdarma.

 

To, co nás k tomu vedlo, není jen snaha minimalizovat ztráty, které pro nás zavedená opatření představují, ale víno jsme od počátku našim zákazníkům nabízeli i jako požitek, který nás bavil a chtěli jsme jej s někým sdílet. Chtěli jsme se podělit o vína, která jsme si oblíbili v kraji, jenž jsme si zamilovali a do kterého jsme často jezdili na výpravy a vraceli se do něj.

 

Už náš první podnik na Výtoni neměl být jen vinárnou nebo vinotékou, ale měl být i místem k setkávání a rozjímání nad vínem. Chtěli jsem naše hosty naučit pít dobré víno, hledali jsme způsoby jak toho o víně co nejvíce sdělit a podělit se o naše zážitky a poznatky o něm. Přáli jsme si, aby si naši zákazníci víno zkrátka užili i s něčím navíc a rádi se za námi vraceli tak, jako my jsme se vraceli do Provence.

 

Nabídku k rozvozu průběžně obměňujeme. Kromě vína je možné objednat také oblíbené mandle nebo bretaňský cidre Val de Rance. Pokud zákazník v nabídce Rhônského kurýra nenajde víno, které si v našich vinárnách oblíbil, může se na něj dotázat on-line nebo telefonicky a pokud bude skladem, rádi mu jej připravíme a dovezeme.

 

Ja kto celé funguje se dozvíte třeba ZDE nebo také na TADY, kde můžete i objednat.

 

Přejeme si, aby se naši zákazníci službu Rhônského kurýra naučili využívat a oblíbili si ji.

 

Děkujeme za vaši přízeň.

 

 

 

 

Please reload

Nejnovější příspěvky
Please reload

Sleduj naše profily
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
Archív
Please reload

Tagy