Bonne Dégustation au parc / VYPRODÁNO

 

Bonne Dégustation au parc

 

Za tu dobu, co se s Vámi dělíme o poklady (nejen) z jižní Francie, „uvízli v našich sítích“ i vinaři, jejichž produkce je tak malá, že když nám pošlou jednou za čas nějaký ten kartonek, máme radost jak malé děcko z nové hračky.

 

V nedávné době se na nás usmálo štěstí a dorazil nám pozdrav od temperamentního vinaře-biodynamika ze severní části údolí Rhôny, od biodynamiků ze severní Francie - oblasti Jura. A v neposlední řadě také od mladého manželského páru od městečka Dions - - Aymerica a Marceline Beaufortových, kteří se díky svým postojům a chuti dělat víno „trošku jinak“ perou každý rok se záškodníky a nepřízní osudu.

 

Mimo jiné nás baví poznávat a ochutnávat česká a moravská, která dělají vinaři také „trochu jinak“. Poznali jsme osobně několik vinařů, kteří produkují svá vína v malých šaržích. O to víc nás překvapil velký charakter těchto vín.

 

Jana s Tomášem se tedy rozhodli s Vámi podělit o své poznatky a všechna tato vína z malých šarží a ze čtyř vinařských oblastí společně ochutnáme.

 

Tuto ochutnávku si užijeme pod korunami stromů v parčíku před pobočkou Na břehu Rhôny na Výtoni (pokud by nám počasí nepřálo, ochutnávka se přesune do pobočky Na Břehu Rhôny Za Rohem).

 

Degustace se koná 16. září od 17:30 hod.

Cena degustace je 750,- za osobu.

 

Rezervaci můžete provést on-line zde:

https://www.nabrehurhony.cz/events/bonne-degustation-au-parc-je-toho-malo-v-parciku-na-vytoni

 

nebo telefonicky na čísle 721 907 746

 

Tým vinného klubu Za Rohem.

Břeh Rhôny Za rohem Rašínovo nábřeží 32, Praha 2

http://www.nabrehurhony.cz/na-brehu-rhony-za-rohem

 

Please reload

Nejnovější příspěvky
Please reload

Sleduj naše profily
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
Archív
Please reload

Tagy
Please reload

 © 2016 - 2019 Na břehu Rhôny