Bonne Dégustation: Jižní Francie x Piemonte

 

 

Bonne Dégustation: Jižní Francie x Piemonte

 

Na břehu Rhony Za Rohem občas upustíme uzdu naší fantazii a snažíme se snoubit vína s jídly a místy, která k sobě zdánlivě nepatří. Pří degustaci 22. května k sobě postavíme vína jižní Francie a severozápadní Itálie, konkrétně z oblasti Piemonte. Na tento večer pro Vás připravíme opravdu pestrou kolekci báječných vín, jež zřídka budete mít možnost ochutnat vedle sebe v rámci jedné degustace.

 

Zatímco pro vinařské oblasti jižní Francie je typické středomořské klima, v Piemonte na úpatí Alp převládá typicky kontinentální klima s výrazným střídáním teplot mezi dnem a nocí, což ovšem má na některé odrůdy vinné révy také velmi pozitivní vliv. A právě specifické terroir a zastoupení místních odrůd je v obou regionech to, co dělá tamní vína zajímavými a oblíbenými po celém světě.

 

Která vína a kdo z našeho výběru Vás tentokrát nejvíce přesvědčí? Jana s Terkou vám představí výběr vín z jižní Francie a Andrejka s Tomášem tentokrát netradičně vína z italského Piemonte. O dobré víno jako obvykle nouze nebude, stejně tak jako o občerstvení na posílení během degustace.

 

Cena degustace je 750,- Kč na osobu

22. května v 19 hod

 

Svá místa si můžete rezervovat na: tomas@pasapas.cz nebo po 17. hodině (pondělí-sobota) na telefonu 733 785 665

Tým vinného klubu Za Rohem.

Na břehu Rhôny Za rohem
Rašínovo nábřeží 32, Praha 2

http://www.nabrehurhony.cz/na-brehu-rhony-za-rohem

 

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

 

 

Please reload

Nejnovější příspěvky
Please reload

Sleduj naše profily
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
Archív
Please reload

Tagy
Please reload

 © 2016 - 2019 Na břehu Rhôny