Bonne Dégustation: Château Terre Forte

Degustace vín z Château Terre Forte Za rohem


I tým Na břehu Rhôny Za rohem se rozhodl využít návštěvy vinařky Nadine Auray-Jauffret z Château Terre Forte a připravili pro vás degustaci s její účastí. S víny vám budou zároveň servírovat menu o několika chodech, které pro tuto příležitost vybrali.

 

Pro vinařství Château Terre Forte, které leží kousek od vesničky Signargues (západně od Avignonu) na pravém břehu řeky Rhôny, marně hledáme slova jak Vám do detailu popsat toto vinařství a jejich vína. Bio dynamická, nefiltrovaná vína plná chutí, vůní, vjemů které zaplaví všechny Vaše smysly. Lehký "chaos" - nesourodost, nespoutanost, divokost, to je jen malinká část popisu jejich vín, které si většinu z nás podmanily. Takto by jsme mohli pokračovat dalších několik hodin.

Nicméně nejlepší způsob jak pochopit, je vína z Château Terre Forte ochutnat. A úplně nejlepším způsobem je degustace se samotnými vinaři. Proto také Za roh v pondělí 15.1. dorazí Nadine, manželka Pierra Jauffreta - tvůrce těchto vín. Jejich vinařství naprosto vystihuje naše heslo: "Vína s tělem i duší". Pierre je tvůrcem těchto vín - dává jim tělo, Nadin zase duší.

Cena degustace včetně degustačního menu  je 750,-. (VYPRODÁNO)
Svá místa si můžete rezervovat na: tomas@pasapas.cz, případně přes portál restu.cz, v sekci akce nebo po 17 hodině (pondělí-sobota) na telefonu 733 785 665

Tým vinného klubu Za Rohem.

Břeh Rhôny Za rohem
Rašínovo nábřeží 32, Praha 2

http://www.nabrehurhony.cz/na-brehu-rhony-za-rohem

Please reload

Nejnovější příspěvky
Please reload

Sleduj naše profily
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
Archív
Please reload

Tagy
Please reload

 © 2016 - 2019 Na břehu Rhôny