Degustace s vinařem z Francie ve Francouzské

Degustace s francouzským vinařem Anthony Jaumem

8. června - Francouzská

 

Příští týden k nám zavítá na návštěvu Anthony z Domaine Jaume. A protože my máme rádi jeho a on má rád nás a naše zákazníky, kývnul na naši prosbu, aby pro vás uspořádal degustaci. A kvůli omezené kapacitě našich degustací raději hned dvě. Nejprve ve čtvrtek 8. června v naší pobočce ve Francouzské.

 

Anthony Jaume je velmi přátelský a charismatický člověk. Prezentace vín v jeho podání vás rozhodně nudit nebude. Navíc vína z této Domény jsou skvělá. Degustovat budeme téměř celé portfolio jejich vín. Jak už u nás bývá zvykem, nebudou chybět ani originální pochutiny, abychom nepili nalačno.

 

O vinařství:

Historie rodinného vinařství Domaine Jaume začíná roku 1905. Řemeslo předávané z otce na syna zdědili bratři Pascal a Richard i se svými rodinami, kteří nyní hospodaří na 92 hektarech vlastních vinic v oblasti Vinsobres. K prevenci proti chorobám révy používají pouze organické látky. Pro přirozenou obranyschopnost půdy ve vinicích, mezi řádky vysazují luštěniny, obiloviny a různé byliny přirozené pro tuto oblast. Hrozny pro výrobu tohoto vína pochází z třicetiletých keřů. Sběr probíhá výhradně ručně s důsledným tříděním jen kvalitních hroznů. Rmut pak kvasí v sudech o objemu 400 litrů, přičemž každá odrůda fermentuje zvlášť a scelují se až během následného zrání.

 

Cena degustace na osobu je 490,- Kč.

 

Pozor: Závazná rezervace je platná až po zakoupení voucheru, který lze zakoupit v naší pobočce ve Francouzské. Nebo po zaplacení degustace předem převodem. Číslo účtu je 273777659/0300, variabilní symbol je 08062017. Do poznámky prosím napište Vaše jméno.

 

Náhled voucheru si můžete zobrazit ZDE

 

Pro více informací ohledně rezervací na tuto akci volejte na tel.: 222 932 236 (Francouzská) nebo na tel.: 733 785 577 (Karlín), případně pište na e-mail: tomas@pasapas.cz

 

Těšíme na Vaši účast!

 

Tým na břehu Rhôny

 

Za spolupráci děkujeme hotelu Perla Praha, který poskytl ubytování pro hosty z Francie.

 

 

Please reload

Nejnovější příspěvky
Please reload

Sleduj naše profily
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
Archív
Please reload

Tagy
Please reload

 © 2016 - 2019 Na břehu Rhôny