29/4/2019

Na pondělí 6. května jsem v naší pobočce Za rohem na Rašínovo nábřeží v Praze připravili trochu netradiční degustaci zaměřenou na vína a období léta.

18/4/2019

Máte rádi pokrmy z ryb a mořských plodů? Pak si termín 24. dubna zapište do diáře nebo raději rovnou rezervujte místo. Tento den budeme v našem dejvickém bistru servírovat speciality z čerstvých ryb a dalších mořských plodů. To vše v párování s vybranými víny.

16/4/2019

Ochutnávat dobrá rhônská vína u nás můžete po celý rok. Na začátek června ovšem pro Vás chystáme něco speciálního. Osobně dorazí desítka vinařů a dva dny můžete spolu s nimi ochutnávat vína z jejich vinařství.

10/4/2019

Před Velikonocemi nabídneme v našem dejvickém bistru na Puškinovo náměstí speciální velikonoční menu založené na tradičních receptech z francouzských kuchařek. Připravena budou samozřejmě i rhónská vína vhodně vybraná k jednotlivým chodům.

Na speciální degustaci v Karlíně představíme výběr nevšedních, ale zajímavých a naturálních vín našich vinařů, kteří se na produkci těchto vín specializují.

Please reload

Nejnovější příspěvky
Please reload

Sleduj naše profily
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
Archív
Please reload

Štítky