26/3/2019

Využijte možnosti, stavit se na skleničku a něco dobrého, pobavit se, prožít jarní sobotní poledne v prima prostředí a společnosti, a třeba i koupit něco pro radost sobě nebo někomu jinému.

18/3/2019

Že jsou některá rhônská vína vhodná na archivaci a zejména pak ty z povedených ročníků, milovníci a znalci vína dobře ví. Nejen pro ně jsme připravili další degustaci vybraných vín z našeho archivu.

17/3/2019

Rozhodli jsme se, že našim zákazníkům nabídneme něco víc a v proto začínáme zprostředkovávat cesty za vinaři i pro ně. První, jarní, termín je naplánován již na přelom dubna a května.

12/3/2019

V našem útulném dejvickém vinném baru jsme připravili další večer párování tradiční francouzské gastronomie s rhônskými víny.

Naši karlínskou pobočku jsme jako druhou v pořadí otevřeli před čtyřmi lety. Přesně 13 března bude mít 4. narozeniny a každé takové výročí se sluší oslavit. Jsme tu pro vás a vy s námi již čtyři roky, tak přijďte slavit s námi!

Tartar, tatarák, tataráček... Milujete tuto pochoutku a rádi zkoušíte různé variace? Pak je tato událost přesně pro vás. V pátek 8. března v Karlíně připravíme několik druhů tataráků.

Please reload

Nejnovější příspěvky
Please reload

Sleduj naše profily
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
Archív
Please reload

Štítky