22/11/2018

Pro velký zájem o degustaci s francouzským vinařem, Thibautem Chamfortem z Domaine de Verquiere, přidáváme další termín. Tentokrát ve Francouzské

21/11/2018

Na 26. listopadu jsme připravili velmi zajímavou degustaci. Ochutnáme celkem 8 vynikajících vín, u kterých se s vámi podělíme o naše zážitky z cesty za vinaři.

5/11/2018

27. listopadu vinař Thibaut Chamfort z Domaine de Verquiere v našem obchodě v Dejvicích osobně představí svá vína a povede hosty připravenou degustací.

4/11/2018

Skvělá akce pro všechny gurmány. Přijďte ochutnat speciální menu jen pro tento den do našeho bistra v Dejvicích na Puškinovo náměstí. Naši kuchaři připraví pokrmy plné pestrých chutí. Tentokrát bude dominovat zvěřina, kterou doplní speciality z kaštanů, hub a lanýžů.

3/11/2018

Ve čtvrtek 15. listopadu od 19 hodin uspořádáme v naší Dagustační klubovně v Dejvicích ochutnávku vín Domine La Florane a Echevin. Představení vín doplníme o vlastní zážitky z naší nedávné návštěvy v tomto zajímavém vinařství. Tato degustace by neměla uniknout těm, kte...

1/11/2018

řijďte se potěšit chutí čerstvých ústřic z Cancale a dalších lahůdek nejen z mořských plodů typických pro tuto oblast u pobřeží Atlantiku.

1/11/2018

Přijďte s námi slavit! Je tomu šest let, co zakotvily na výtoňském břehu Vltavy vína z jižní části údolí kolem řeky Rhôny a to si zaslouží oslavu!

Please reload

Nejnovější příspěvky
Please reload

Sleduj naše profily
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
Archív