Už nějakou dobu jsme uvažovali, že bychom mohli přijít s něčím novým k naší Rhônské stěně s víny k samostáčení. S něčím, co by naše zákazníky bavilo a celý koncept zpestřilo. Napadlo nás vinné „Tour de France“.

1/6/2020

Přinášíme chuť moře do Bistra Na břehu. V sobotu 13.6. se milovníci mořských plodů mohou těšit na dary moře všeho druhu.

15/5/2020

Máte nás rádi? Milujete nás? Nestyďte se za to a choďte s Rhônou! Rozhodli jsme se vydat kolekci doplňků Na břehu Rhôny. V první vlně jsme připravili praktické plátěné tašky, které jsou ideální nejen na nákup vína.

15/5/2020

Abychom nastartovali sezónu našich zahrádek stylově, zavedli jsme slevu 25% na dvě vína Champagne z naší nabídky.

11/5/2020

V pondělí 11. května jsme pro naše zákazníky konečně mohli připravit stolky a židličky k posezení u vína a něco dobrého k zakousnutí. Těšíme se na naše stálé i nové hosty! Stavte se k nám a poseďte se sklenkou nebo láhví vína na čerstvém vzduchu.

21/4/2020

Ke každé objednávce za 3000,- Kč a více vám zdarma přidáme karton cidru v hodnotě 300,- Kč. A pokud jste z Prahy, tak k vám celý nákup přiveze náš Rhônský kurýr také zcela zdarma!

10/4/2020

Uvařili jsme pro vás (a za vás) na velikonční hostinu. Stačí si objednat, my dovezeme a vy můžete hodovat. Nebo se stavte třeba s pekáčkem do výdejního okénka našeho bistra na Puškiňáku. Telefonické objednávky přijímáme na čísle 733 786 081.

Aby byly tyto Velikonoce veselé a abychom potrénovali vaše chuťové pohárky, rozšířili jsme nabídku Rhônského kurýra o 9 epesních vín, se kterými vám o Velikonocích rozhodně nebude smutno. Na vybraná vína platí sleva 30%.

30/3/2020

Rhônský kurýr doveze Vaše oblíbená vína až k Vám domů po celé Praze zdarma. Jedninou podmínkou je objednávka alespoň za tisícovku, ale protože zásoba skvělého vína se vždy hodí, neměla by to být velká překážka. Navíc díky nově zavedné platbě on-line můžete víno poslat...

17/3/2020

Vážení zákazníci, chceme vám i nám udržet veselou mysl. Tomu pomáhá dobré víno. Abyste netrpěli jeho nedostatkem, náš Rhônský kurýr vám víno doveze.

Please reload

Nejnovější příspěvky
Please reload

Sleduj naše profily
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
Archív