30/3/2020

Rhônský kurýr doveze Vaše oblíbená vína až k Vám domů po celé Praze zdarma. Jedninou podmínkou je objednávka alespoň za tisícovku, ale protože zásoba skvělého vína se vždy hodí, neměla by to být velká překážka. Navíc díky nově zavedné platbě on-line můžete víno poslat...

17/3/2020

Vážení zákazníci, chceme vám i nám udržet veselou mysl. Tomu pomáhá dobré víno. Abyste netrpěli jeho nedostatkem, náš Rhônský kurýr vám víno doveze.

14/3/2020

Vážení zákazníci, chceme vám i nám udržet veselou mysl. Tomu pomáhá dobré víno a jídlo. Abyste netrpěli jeho nedostatkem, ve většině našich poboček jsme zavedli Rhônské okénko, které slouží pro prodej vín a vybraných pochutin s sebou.

21/2/2020

Ve čtvrtek 27. února slavnostně otevřeme novou pobočku v Plzni. Přijďte si to užít s námi!

Pokud patříte mezi ty, kteří svátek Sv. Valentýna rádi oslaví u sklenky dobrého vína a něčeho dobrého k zakousnutí, tak pro vás máme jasný tip. Stavte se do kerékoliv z našich poboček Na břehu Rhôny. Připravili jsme i něco speciálního.

17/12/2019

Nevíte, co komu vybrat za vánočí dárek? Co takhle víno a něco dobrého k tomu?

16/12/2019

Stavte se za námi na Výtoň vyřešit poslední vánoční dárky, ochutnejte méně tradiční vánoční kulinářkou specialitu, zahřejte se výborným svařákem nebo relaxujte u sklenky jihofrancouzského vína.

10/12/2019

Jako každý rok, i letos budeme mít během vánočních svátků a na přelomu roku upravenou provozní dobu ve všech našich pobočkách. Přinášíme kompletní přehled.

6/12/2019

V našich pobočkách v Dejvicích a v Karlíně jsme za vás vymysleli sympatický vánoční dárek - Vánoční vinný kalendář.

2/12/2019

Na břehu Rhôny Francouzská hlásí nové víkendové brunch menu.

Please reload

Nejnovější příspěvky
Please reload

Sleduj naše profily
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
Archív