Každý měsíc vybíráme tři vína, která projdou slepou degustací jako nejlepší i s ohledem na dané období a po celý měsíc je nabízíme se slevou 20%.

20/7/2020

Festival vína a hudby na Výtoni. Pojďme si společně užít zábavu s živou hudbou, skvělým francouzským vínem a dobrým jídlem!

Vína, která prošla jako vítězové slepou degustací. Po celý červenec se slevou 20%.

Už nějakou dobu jsme uvažovali, že bychom mohli přijít s něčím novým k naší Rhônské stěně s víny k samostáčení. S něčím, co by naše zákazníky bavilo a celý koncept zpestřilo. Napadlo nás vinné „Tour de France“.

1/6/2020

Přinášíme chuť moře do Bistra Na břehu. V sobotu 13.6. se milovníci mořských plodů mohou těšit na dary moře všeho druhu.

15/5/2020

Máte nás rádi? Milujete nás? Nestyďte se za to a choďte s Rhônou! Rozhodli jsme se vydat kolekci doplňků Na břehu Rhôny. V první vlně jsme připravili praktické plátěné tašky, které jsou ideální nejen na nákup vína.

15/5/2020

Abychom nastartovali sezónu našich zahrádek stylově, zavedli jsme slevu 25% na dvě vína Champagne z naší nabídky.

11/5/2020

V pondělí 11. května jsme pro naše zákazníky konečně mohli připravit stolky a židličky k posezení u vína a něco dobrého k zakousnutí. Těšíme se na naše stálé i nové hosty! Stavte se k nám a poseďte se sklenkou nebo láhví vína na čerstvém vzduchu.

21/4/2020

Ke každé objednávce za 3000,- Kč a více vám zdarma přidáme karton cidru v hodnotě 300,- Kč. A pokud jste z Prahy, tak k vám celý nákup přiveze náš Rhônský kurýr také zcela zdarma!

10/4/2020

Uvařili jsme pro vás (a za vás) na velikonční hostinu. Stačí si objednat, my dovezeme a vy můžete hodovat. Nebo se stavte třeba s pekáčkem do výdejního okénka našeho bistra na Puškiňáku. Telefonické objednávky přijímáme na čísle 733 786 081.

Please reload

Nejnovější příspěvky
Please reload

Sleduj naše profily
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
Archív