Vinárna Na břehu Rhôny Dejvice 

Hned vedle našeho bistra s teplou kuchyní po celý den provozujeme další vinný bar Na břehu Rhôny. Je menší než  naše  ostatní pobočky, ale o to útulnější. Vlastně je nejmenší ze všech "Břehů" které zatím provozujeme, ale najdete zde vše na co jste zvyklí z našich ostatních vináren na Výtoni, v Karlíně, ve Francouzské a v Olomouci. Tedy pestrý výběr vín k samostáčení z Bag-in-boxů po skleničce i s sebou a bohatou nabídku vín v lahvích, která také rozléváme po sklence. Samozřejmě nechybí pestrý výběr pochutin a delikates nejen k vínu. Speciality a delikatesy pochází zejména z Francie, ale i z jiných koutů světa. 

Pokud chcete jen na víno a něco chutného a malého k němu, doporučujeme vybrat místo právě zde.

Degustační klubovna

Prostor je ideální pro uspořádání privátních degustací, oslav a dalších akcí. Nabízí posezení o kapacitě cca 20 míst. Hosté mohou využít samoobsluhu s víny z Bag-in-boxů. lze předem vybrat i z mnoha druhů lahvových vín z naší nabídky. K vínům lze ochutnávat a přikusovat různé delikatesy teplé i studené kuchyně formou rautu.

Pořádáme tu také gurmánské večery, degustace, tématické ochutnávky a prezentace vinařství. 

Letní zahrádka

Od začátku května  je hostům před prostorem Obchodu s degustační klubovnou k dispozici letní zahrádka s 18 místy k sezení.

Otevřeno:

pondělí - pátek: 14:00 - 22:00

sobota a neděle: zavřeno (i na oba tyto dny je možné zamluvit prostor pro soukromou akci)

Rezervace na tel.: 733 786 080

Provozní: Kamila Chaloupková

Adresa: Puškinovo nám. 633/13, 160 00 Praha 6-Bubeneč

Ukázat v mapě

 © 2016 - 2019 Na břehu Rhôny