Vinárna Na břehu Rhôny Dejvice 

Vážení hosté, prozatím vás rádi usadíme na naší zahrádce nebo uvnitř bistra hned vedle.

Provozní doba zahrádky a bistra:

pondělí - neděle: 11:30 - 22:00

Provozní: Kamila Chaloupková

e-mail: kchaloupkova@nabrehurhony.cz

​Telefonické rezervace přijímáme během provozní doby na tel.: 733 786 081

nebo on-line přes Restu.​

Poznámka: Vážení hosté, kapacita našeho bistra je max. 25 míst. Pokud jdete na víno a něco malého k zakousnutí, doporučujeme místo v naší vinárně hned vedle. Při on-line rezervaci stačí napsat heslo "vinárna" a při telefonické rezervaci požádejte obsluhu nebo rovnou volejte do vinárny na tel.: 733 786 080

Adresa: Puškinovo nám. 633/13, 160 00 Praha 6-Bubeneč

Ukázat v mapě

Hned vedle našeho bistra s teplou kuchyní po celý den provozujeme další vinný bar Na břehu Rhôny. Je menší než  naše  ostatní pobočky, ale o to útulnější. Vlastně je nejmenší ze všech "Břehů" které zatím provozujeme, ale najdete zde vše na co jste zvyklí z našich ostatních vináren na Výtoni, v Karlíně, ve Francouzské a v Olomouci. Tedy pestrý výběr vín k samostáčení z Bag-in-boxů po skleničce i s sebou a bohatou nabídku vín v lahvích, která také rozléváme po sklence. Samozřejmě nechybí pestrý výběr pochutin a delikates nejen k vínu. Speciality a delikatesy pochází zejména z Francie, ale i z jiných koutů světa. 

Pokud chcete jen na víno a něco chutného a malého k němu, doporučujeme vybrat místo právě zde.

Degustační klubovna

Prostor je ideální pro uspořádání privátních degustací, oslav a dalších akcí. Nabízí posezení o kapacitě cca 20 míst. Hosté mohou využít samoobsluhu s víny z Bag-in-boxů. lze předem vybrat i z mnoha druhů lahvových vín z naší nabídky. K vínům lze ochutnávat a přikusovat různé delikatesy teplé i studené kuchyně formou rautu.

Pořádáme tu také gurmánské večery, degustace, tématické ochutnávky a prezentace vinařství. 

Letní zahrádka

Od začátku května  je hostům před prostorem Obchodu s degustační klubovnou k dispozici letní zahrádka s 18 místy k sezení.

 © 2016 - 2019 Na břehu Rhôny